Kim jesteśmy?

Motonova to warsztat samochodowy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w Łodzi. Połączenie tradycyjnych metod naprawczych z nowoczesną technologią diagnostyczną tworzy wysoką skuteczność świadczenia usług w zakresie napraw samochodów z silnikami benzynowymi. Dzięki wyspecjalizowanym sprzętom jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie. Nasz zespół budują specjaliści i jednocześnie profesjonaliści, którzy podchodzą do każdego tematu z należytą starannością. Przekonaj się sam!

Nasze usługi - Motonova – Warsztat Samochodowy Łódź Bałuty
Dlaczego my - Motonova – Warsztat Samochodowy Łódź Bałuty

Dlaczego my?

W dobie komputeryzacji większość serwisów samochodowych opiera się na samych wynikach diagnostyki komputerowej. Bardzo często wyniki te wymagają dodatkowej oceny specjalistycznej weryfikującej rzetelność wyświetlonych informacji. Niektóre błędy są wynikiem historycznych diagnoz, które nie koniecznie muszą mieć wpływ na aktualne funkcjonowanie pojazdu. Nasz zespół posiada doświadczenie w tej dziedzinie i nie trzyma się kurczowo wynikom diagnostyki dzięki czemu naprawiane jest dokładnie to co uległo uszkodzeniu bez zbędnych wymian poprawnie działających komponentów.

Dogodna lokalizacja

Warsztat samochodowy w Twoim sąsiedztwie. Trafisz do nas łatwo i szybko. Zapraszamy na osiedle domków jedno rodzinnych z dala od korków i zgiełku w prestożowej dzielnicy Łódź-Bałuty Julianów-Marysin-Rogi. Dogodny dojazd jest również możliwy tramwajem linii 3, oraz autobusem 60D.

Dlaczego my - Motonova – Warsztat Samochodowy Łódź Bałuty